BURSA AYSUN UĞUŞ YABANCI DİL AKADEMİSİ

Bursa’da eğitim alanında faaliyet gösteren firmamız,  Bursa İngilizce Dil Kursu alanında lider firmalardan bir tanesidir. İngilizceyi kolay ve etkin yöntemlerle öğreten akademimiz sizlere hem kurumsal hem bireysel anlamda bir çok seçenek sunmaktadır.

Günümüzde yabancı dil eğitimi büyük önem taşıyan konulardan birisidir. Çeşitli kültürlerden insanların birbirleri ile iletişim kurma ihtiyacı tarihin ilk dönemlerinden bu yana yerini korumuştur. İnsanın kendi ana dilinden başka bir yabancı dil konuşması her anlamda kişiye artı değer katmaktadır.

Yabancı dil öğrenim ihtiyaçlarını çok iyi bir şekilde analiz eden Bursa İngilizce Kursu, Aysun Uğuş Akademi; en gelişmiş yöntemler ile etkin ve pratik bir öğrenim metodu sunmakta, son derece konforlu sınıflarda Bursa’nın Nilüfer ilçesinde eğitim hayatını sürdürmektedir.

Bursa’da İngilizce öğrenmenin en iyi adresi olan Aysun Uğuş Yabancı Dil Eğitim Merkezi, her yaştan öğrenciye hitap etmektedir. Ön görüşme esnasında İngilizce seviyeniz seviye tespit sınavı ile belirlenir, seviyenize uygun sınıf derecesinde öğreniminize başlayabilirsiniz.

İletişim sayfamız aracılığıyla bizlere ulaşabilir, ön kayıt oluşturabilir, aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Sizleri aramızda görmekten memnuniyet duyacağız. Gelin İngilizceyi birlikte öğrenelim.

Leave a Comment