Bursa İngilizce Kursu
Bursa İngilizce Kursu

Aysun Uğuş – Hakkımızda

Yabancı dil öğrenmek günümüzde oldukça önemlidir. Ana sınıfından itibaren öğretilen yabancı diller, çocuklarımız özerinde olumlu etkiler de bırakmaktadır. Çocuk yaşlarda kazanılan ve ilerideki yaşlarda geliştirilmesi gereken İngilizce ve Almanca derslerine katkı sağlamak istiyorsanız; Aysun Uğuş dil kursunu tercih edebilirsiniz.

Merkezimizde verilen eğitimler, o dilin uzman ve tecrübeli eğitmenleri tarafından sizlere anlatılmaktadır. Eğitmenlerimiz üniversitelerin İngilizce bölümünden mezun olan, alanında uzman öğretmenleridir. Birçoğu da master yapmıştır. Seviyenize göre, sizin ihtiyacınızı karşılayacak farklı sınıflar da oluşturulmuştur. Bursa İngilizce kursu arayışı içinde olanlar gönül rahatlığı ile Aysun Uğuş eğitim merkezi tarafından düzenlenen kurslara katılabilirler.

İlköğretim ve lise sınıflarında zorunlu olarak verilen İngilizce dersleri yeterli seviyede ve düzeyde değildir. Ayrıca herkesin anlama ve öğrenme seviyeleri farklıdır. Bazı insanlar konuyu ilk defa gördüklerinde kavrayabilirken; bazıları da sürekli tekrar ederek tam anlamıyla yabancı dili öğrenmektedirler. İşte Aysun Uğuş Yabancı Dil Eğitim Merkezi kişilerin öğrenebilme seviyelerine göre kursları sizler için düzenlemektedir. Günümüzde yabancı dil okulu sayesinde birçok kişi kolay ve hızlı bir şekilde dil öğrenebilmekte ve o dili konuşabilmektedir. Öğrenmiş olduğunuz yabancı diller hayatınız boyunca sizlere devamlı lazım olacaktır.

Üniversiteye yeni başlayan kişiler ilk senelerinde hazırlık sınıfını okurlar. Bu sınıfta yabancı dil oldukça önemlidir. Çünkü belli bir alt yapınız yoksa, yıl sonunda düzenlenen sınavlara girdiğinizde belirlenmiş olan baraj puanını geçemezsiniz ve sınıfta kalırsınız. Bu da sizin sınıf tekrarınıza yol açmaktadır. Bir yıl kaybınız olmasın diye üniversiteye başlamadan önce Bursa İngilizce kursu şansınızı değerlendirerek hemen eğitim almaya başlayabilirsiniz. Verdiğimiz ciddi ve profesyonel eğitimler sonucunda İngilizce konuşabileceğinizin garantisini sizlere sunmaktayız.

Tecrübeli Eğitmenlerimiz Sayesinde Dil Öğrenmek

Yabancı öğretim kadromuz eğitmenleri RSA, CELTA, DELTA, TRINITY ve TESOL sertifikalarına sahip, üniversite mezunu, pedogojik formasyon almış kişilerden oluşmaktadır. Kadromuz öğretmenlerini incelemek için aysunugus.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Öğrenciler haricinde iş hayatında olup da yabancı dilini geliştirmek isteyenler de Aysun Uğuş yabancı dil kursunu tercih etmektedirler. Onlar için müsait oldukları zamanlar ayarlanmakta ve kurslar onların talep ettiği saatlerde verilmektedir. Kişiye özel kurslarla vakit bulduğunuz her zaman dil öğrenebileceksiniz.

Okul sınavlarınızda eksiklikleri giderme, yoğun iş temposunda çalışanların kendilerine göre ayarlayabilecekleri eğitim saatleri, zaman sorunu olanlar için online eğitim, dil öğrenmedeki zorlukları aşabilmek için rehberlik hizmeti ve daha birçok avantajlar Aysun Uğuş kurslarında sizlere sunulmaktadır. Bursa İngilizce dil kursu arayışında olanların adresi konumundayız. Sizlere sunduğumuz avantajları aysunogus.com.tr adresinde incelemenizi tavsiye ederiz.

İhtiyacınız olan düzeyde eğitim alabilmek için Bursa yabancı dil kursu sizlerin ihtiyacını karşılayacaktır. Uygun fiyatları ve eğitimli kadrosu ile Aysun Uğuş eğitim merkezimizi tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Daha ayrıntılı bilgi almak için 0 850 228 88 35 numaralı danışma hattımızı arayabileceğiniz gibi aysunugus.com.tr adresimizi de ziyaret edebilirsiniz.