Çocuklar için ingilizce | Bursa İngilizce Kursu
Çocuklar için ingilizce

 English For Kids

Dünyada en çok konuşulan dil olan ve nereye giderseniz gidin ne yaparsanız yapın bilmeniz gereken bir dildir İngilizce. Öğrenmenin aslında çok kolay olduğu bir dildir ancak hep bize çok zor bir dilmiş gibi lanse edilmiştir. Bunun da altında yatan neden ise dil bilgisi kurallarının bizim dil bilgisi kurallarımızla farklılık göstermesidir. Bu da öğrenmeyi güçleştirir gibi bir izlenim bırakmıştır. Bu etki yalnız öğrencilerde değil onlara bu dili öğreten eğitmenlerde de vardır. Bu izlenimin geçersiz bir tespite dayalı olduğu şuradan anlaşılabilmektedir. Dünya üzerindeki insanların çoğunun konuştuğu bir dili öğrenmek ne kadar zor olabilir bu tabuyu kırmak için son derece mantıklı bir neden bu. Artık İngilizce öğrenmenin zorluklarından değil kolaylıklarından bahsedeceksiniz.

İngilizce öğrenmenin kolay olduğunu dile getirmiştik peki daha kolay bir hale nasıl getirebiliriz şimdi de bunun cevabını verelim sizlere. İnsan beyninin öğrenmeye en aç dönemi çocukluk aşamasıdır. Bir yetişkin birey ile bir çocuğun öğrenme süresi ve iyi öğrene bilirliği aynı değildir. Bunun için de İngilizce eğitimi çocuk yaşlarda verilmeye başlanmalıdır. Bunu düşünen ve çocuklara özel ders veren bir eğitim kurumu mevcut. Aysun Uğuş öğrenmenin çocuk yaşlarda daha iyi olacağına inanarak çocuklara özel İngilizce ders vermektedir. Yabancı Dil Kursu denilince akla hep yetişkinlerin gittiği yerler gelir bunun değişmesinin vakti geldi. Aysun Uğuş Bursa İngilizce Kursuna pek çok çocuk da gitmektedir böylece kaliteli bir eğitimi çocuk yaştan alıp bu dili çok iyi öğrenmektedirler.

İngilizce Öğrenmede Yaşın Önemi

Genel olarak öğrenmenin yaşı olmadığı atasözüne katılırız ancak öğrenmenin yaşı yoktur süresi vardır. Çocuk yaşlardaki birinin öğrenme süresi bir yetişkine göre kat ve kat fazladır. Yabancı dil kursuna giden bir yetişkinin öğrenme süresi çok daha uzunken Aysun Uğuş’un çocuklara özel İngilizce ders programına katılan çocukların öğrenme süresi yetişkinlere göre son derece kısadır. Ayrıca çocuk yaşta İngilizceyi kaliteli bir eğitimle öğreterek çocukların gelecekte bir tabu yaratmalarının önüne de geçilmiş olur. Bursa İngilizce Kursu’nun en önemli özelliklerinden bir diğeri de iyi eğitmenlere sahip olmalarıdır. Bu kaliteli eğitmenler ile çocukların iyi bir eğitim alması için çalışılmaktadır.

Aysun Uğuş’un  Başarısı

Aysun Uğuş alanında son derece son derece başarılı olan iyi bir İngilizce eğitimi veren bir eğitim kurumudur. Çocuklara özel İngilizce ders ile çocuklara İngilizceyi kısa bir sürede öğreten ve başarısını tüm Türkiye’ye ispatlamışlardır. Hiçbir yabancı dil kursunun sizlere ya da çocuklarınıza sağlayamadığı eğitimi uygun fiyatlara sizlere sağlamışlardır. Bursa İngilizce kursu ile çocuklarınız bu dili öğrenmeyi çok daha kolay hale getirmişler ve bu eğitim kurumundan çok memnun kalmışlardır. Sahip oldukları sıra dışı tekniklerle daha bir eğitim imkanı sunan Aysun Uğuş, başarısını yoğun çalışmaya ve öğrencilere bir şeyler katmayı birinci hedef haline getirmelerine bağlamaktadır.