E-YDS

Aysun Uğuş E-YDS Kursu

Aysun Uğuş, Bursa’da hizmet veren İngilizce eğitim kurumudur. Kurum bünyesinde hepsi tam donanımlı olmak üzere birçok eğitmen bulunmaktadır. Öğretmenlerin hepsi üniversitelerin İngilizce öğretmenliği bölümünden mezun olup, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerdir. Aysun Uğuş YDS Kursu’nda her seviyeye yönelik eğitim verilmektedir. Hiçbir yabancı dil bilgisine sahip değilseniz, ya da var olan yabancı dilinizi geliştirmek istiyorsanız, Bursa İngilizce kursu arayışınız var ise doğru adres kesinlikle Aysun Uğuş YDS Kursu olacaktır. Kurumda eğitim veren öğrenmelerin hepsi RSA, CELTA, DELTA, TRINITY VE TESOL sertifikalarına sahiptirler. Aynı zamanda formasyon ve pedagojik eğitim bilgi ve sertifikalarına da sahip olan eğitmenler, öğrencilerin yabancı dil öğrenirken yaşadığı sıkıntı ve sorunlarda, öğrenme zorluğu yaşanması vb. durumlar söz konusu olduğunda psikolojik destek vermektedir.

E-YDS Nedir?

YDS, Yüksek Öğretim Kurulu’nun kararıyla Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından ilk kez 7 Nisan 2013 tarihinde uygulanmaya başlanmıştır. Nisan ve Eylül ayları olmak üzere yılda 2 ke uygulanan bir sınavdır. E-YDS ise bu sınavın bilgisayar ortamında yapılan halidir. Yeni yeni uygulanmaya başlanmış bir sistemdir. Bu sınava girmek ve yabancı dil sertifikasına sahip olmak isteyenler için oldukça kolaylık sağlayan bir yöntemdir. Bu sistem temel olarak YDS ile aynıdır. Tıpkı YDS’deki gibi 80 soru sorulmaktadır. Bu sınavda da dil bilgisi, çeviri, kelime bilgisi ve okuduğunu anlama üzerine sorular vardır.

Neden Aysun Uğuş E-YDS Kursu

E-YDS’nin yazılı YDS’den en büyük farkı yılda bir kez yapılıyor olmasıdır. Çoğunlukla yılda 2 kez yapılan yazılı YDS’nin ikisine de girebilme şansınız varken, E-YDS’ye yalnızca 1 defa girebilirsiniz. Bu nedenle işinizi talihe bırakmayıp çok sağlam bir şekilde hazırlanmanız gerekir. Bunun için ise en doğru adres Aysun Uğuş E-YDS Kursu. Uzman eğitmen kadrosu ve gelişmiş donanımı ile, öğrencilere en iyi eğitimi vermek için her türlü imkanı bulunan kurum, Bursa İngilizce Kursu denilince akla gelen ilk isim olmayı başarmıştır. Sektörde adını altın harflerle yazdırmış olan Aysun Uğuş, Bursa’nın Nilüfer ilçesinde hizmet vermektedir. Aynı zamanda kurumun online eğitimleri de mevcuttur. Kurumda yabancı dil eğitimi alabilir, mevcut yabancı dilinizi geliştirebilir, yazılı YDS ve E-YDS kursu eğitimleri ile sınavlara hazırlanabilirsiniz. Aysun Uğuş YDS Kursu’nda dilediğiniz bütün sınavlara hazırlanabilir, uluslararası seviyede akıcı bir İngilizce ‘ye sahip olabilirsiniz. Vizyon ve misyonunu kişi ayırt etmeksizin en iyi derecede İngilizce bilen ve akıcı bir şekilde konuşabilen bireyler yetiştirmek üzerine kurmuş olan Aysun Uğuş, bu yolda emin adımlarla ilerlemekte ve sektördeki yerini sağlamlaştırmaktadır. Eğer siz de Bursa’da İngilizce Kursu arayışı içerisinde iseniz, veya YDS sınavına hazırlanmak için YDS ve E-YDS kursuna ihtiyacınız var ise, doğru adres kesinlikle Aysun Uğuş E-YDS Kursu olacaktır.