Eğitmenlerimiz | Bursa İngilizce Kursu
Eğitmenlerimiz

Aysun Uğuş Öğretmen Kadrosu

Eğitmen kadromuzun tamamı İngilizce öğretmenliği bölümünden mezundur. Her biri kendi alanında uzman ve yılların öğretim tecrübesine sahiptir. Birçoğunun lisans üstü derecesi mevcuttur. Her daim yenilik ve gelişimleri takip ederek öğrencileri en güncel bilgilerle donatmaktadırlar. Yabancı öğretim kadrosu ise RSA, CELTA, DELTA, TRINITY ve TESOL sertifikasına sahip üniversitelerden mezundur ve pedagojik formasyon eğitimi almışlardır. Aysun Uğuş Bursa İngilizce kursu ayrıcalık olarak tüm bu sertifikalı eğitim programlarını hazırlayıp geliştirdiği eğitimler ve uygulamalı interaktif programları sınıf içine uyarlayarak sunmaktadır.

Öğretmenlerin Tecrübeleri ve Başarı Belgeleri

Kısa adıyla Celta, uzun adıyla Certificate in English Language Teaching to Adult, yetişkinlere İngilizce eğitimi vermek için öğretmenlik eğitimidir. Anadili İngilizce olmayan yetişkinlere İngilizce öğretim metodunu kapsayan Cambridge Üniversitesi tarafından geliştirilen ve dünya genelinde 220 dil merkezinde uygulanmaktadır.

Öğretmenler, Delta sertifikası uzun adıyla Diploma in Teaching English to Speakers of Other Languages, Anadili İngilizce olmayan kişilere İngilizce Öğretimi birimi TEFL ve TESOL yeterliliklerine sahiptir. Tecrübeli İngilizce öğretmenleri kariyerlerinde daha da ileri seviyeye bu yeterlilikler ile gelmişlerdir. Uluslararası İngilizce seviye sınavı 160 ülkede uygulanmaktadır. TESOL sertifikası 200 saatlik yabancı dil öğretimi başarı belgesidir. Uluslar arası geçerliliğe sahip olan sınavlar hakkında detaylı bilgi için aysunugus.com.tr adresini ziyaret ediniz.

Aysun Uğuş yabancı dil merkezindeki öğretmenler İngilizce öğretmenliği mezunu olmanın yanı sıra kariyerlerini farklı birimlerde derinleştirmektedir. Bunun yanı sıra, “çocuklara İngilizce Öğretimi”, “kurumlara özel İngilizce program geliştirme”, “online içerik üretimi”, PTE TOEFL, IELTS, YDS, YÖKDİL, ÖSYM E-YDS sınavlarına hazırlık programı gibi farklı alan ve dallarda uzmanlaşmışlardır. Bilindiği gibi her sınavın farklı avantajları vardır. Kabul edilen uluslararası denklik derecelerine göre yurt içi ve yurt dışındaki eğitim ve iş sektörlerinde geçerliliği olan tüm sınavlara öğrencileri yeterli düzeyde hazırlamaktayız.

Aysun Uğuş önderliğinde geliştirilen rehberlik ve danışmanlık hizmeti ile öğretmenler sınıfta karşılaşılan dil edindirme sürecindeki muhtemel sorunlara destek vermektedir. Kurumun amacı kişi veya seviye ayırt etmeden tüm bireylere en iyi şekilde aynı eğitim öğretim kalitesini sunmaktır.

Aysun Uğuş Bursa İngilizce kursu alanında en yetkin ve tecrübeli eğitmen kadrosundan oluşmaktadır. Öğretmenlerin başarısı İngilizce öğretmenliği mezun olup yukarıdaki başarı belgeleri ve sertifikalara sahip olmasının üstünde meslek sevgisi ve öğretme hevesidir. Yılların tecrübesi ile birleşince ortaya etkili sonuçlar çıkmaktadır.

Bursa İngilizce kursu tüm bunların yanı sıra teknik terminolojik İngilizce, İş İngilizcesi, çeviri, mütercim tercümanlık, yazılı ve sözlü eş zamanlı çeviri konularında kurumsal firmalara hizmet vermektedir ve öğrenci yetiştirmektedir.