Hakkımızda
ingilizce dil okulu

Aysun Uğuş Hakkımızda

Aysun Uğuş; çok küçük yaşlardan itibaren ingilizceye olan ilgisini farketmiş, henüz 10 yaşındayken İngilizce öğretmeni olmaya karar vermiş bir eğitimcidir. Aysun Uğuş Dil Okulu’nun başarısının ardında ise, işini severek ve büyük bir aşkla yapan bir eğitimcinin tutkusunun yattığı görülmektedir. İdealist bir eğitmen ve dürüst bir yönetim anlayışı ile Aysun Uğuş Dil Okulu’nun başarısı gün geçtikçe artmaktadır.

19 yaşından bu yana eğitimci olarak çalışan Aysun Uğuş, “Bir dil, bir insan” yaklaşımını benimsemiş ve bugüne dek yüzlerce öğrencinin İngilizce öğrenmesine katkı sağlamıştır. Tatminkar bir süreç ve sonuç odaklı yaklaşımı ve kşise özel eğitim planı sunması ile Yüzde 92’lik bir başarı oranı yakalamıştır.

Yabancı dil öğrenmek günümüzde oldukça önemlidir. Ana sınıfından itibaren öğretilen yabancı diller, çocuklarımızın üzerinde olumlu etkiler bırakmaktadır. Doğru teknik, doğru yaklaşım ve ideal müfredat ile öğrenciye çok yönlü bir öğrenim planı sunan Aysun Uğuş; dünyaya açılan kapının anahtarını, dil okulun sınıflarındaki öğrencilerine vermektedir. Eğitim dili her şeyden önce sevgi, şefkat ve anlayıştan geçmektedir. Çocuklarınızın İngilizce, ve Almanca derslerine katkı sağlamak istiyorsanız, Aysun Uğuş dil kursunu tercih edebilirsiniz.

Merkezimizde verilen eğitimler, söz konusu dilin tecrübeli eğitmenleri tarafından sizlere anlatılmaktadır. Hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitmen kadrumuzu inceleyebilirsiniz. Eğitmenlerimiz üniversitelerin İngilizce bölümünden mezun olan, alanında uzman öğretmenleridir. Birçoğu da master yapmıştır. Seviyenize göre, sizin ihtiyacınızı karşılayacak farklı sınıflar da oluşturulmuştur. Bursa İngilizce kursu arayışı içinde olanlar gönül rahatlığı ile Aysun Uğuş eğitim merkezi tarafından düzenlenen kurslara katılabilirler.

İlk okul, orta okul ve lise sınıflarında zorunlu olarak verilen İngilizce dersleri yeterli seviyede ve düzeyde değildir. Ayrıca herkesin anlama ve öğrenme seviyeleri farklıdır. Bazı insanlar konuyu ilk defa gördüklerinde kavrayabilirken; bazıları da sürekli tekrar ederek tam anlamıyla yabancı dili öğrenmektedirler. İşte Aysun Uğuş Yabancı Dil Eğitim Merkezi, kişilerin öğrenme seviyelerine göre kursları sizler için düzenlemektedir. Günümüzde yabancı dil okulu sayesinde birçok kişi kolay ve hızlı bir şekilde dil öğrenebilmekte ve o dili konuşabilmektedir. Öğrenmiş olduğunuz yabancı diller hayatınız boyunca sizlere lazım olacaktır.

Üniversiteye yeni başlayan kişiler ilk senelerinde hazırlık sınıfını okurlar. Bu sınıfta yabancı dil oldukça önemlidir. Çünkü belli bir alt yapınız yoksa, yıl sonunda düzenlenen sınavlara girdiğinizde seneyi tamamlayabilmek için belirlenmiş olan baraj puanını geçemeniz güç olabilir. Bu da sizin sınıf tekrarına yol açmaktadır. Hazırlık sınıfı sürecinde size destek olacak bir kurs arayışınız varsa, Bursa İngilizce kursu sizin her zaman yanınızdadır. Alacağınız destekleyici eğitim sayesinde yıl kaybetmeden bir sonraki sınıfa emin adımlar ile ilerleyebilirsiniz. şansınızı değerlendirerek hemen eğitim almaya başlayabilirsiniz. Ayrıca üniversiteye başlamadan önce dil öğrenma şansınızı değerlendirerek, hemen eğitim almaya başlayabilirsiniz. Verdiğimiz kurumsal ve son derece profesyonel eğitim sistemimiz sonucunda İngilizce konuşabileceğinizin garantisini sizlere sunmaktayız.

Hakkımızda Bilgi Edinerek Eğitim Kadromuzu Yakından Tanıyın

Hakkımızda | Aysun Uğuş

Yabancı öğretim kadromuz eğitmenleri RSA, CELTA, DELTA, TRINITY ve TESOL sertifikalarına sahip, üniversite mezunu, pedogojik formasyon almış kişilerden oluşmaktadır. Kutsal bir meslek olan öğretmenliğin, mutlaka pedogojik formasyon ile desteklenmiş olması birincil kıstasımızdır. Böylece çocuklarınızın emin ellerde olacağına güvenebilirsiniz. Kadromuz öğretmenlerini incelemek için eğitmen kadromuz bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Öğrenciler haricinde iş hayatında olup da yabancı dilini geliştirmek isteyenler de Aysun Uğuş yabancı dil kursunu tercih etmektedirler. Çalışanların uygun zamanlarına göre ders saatleri ayarlanmakta ve kurslar çalışan öğrencilerimizin talep ettiği saatlerde verilmektedir. Hakkımızda edindiğiniz bu faydalı bilginin akabinde bizimle iletişime geçebilir; kişiye özel kursların işlevsel yaklaşımıyla vakit bulduğunuz her zaman dil öğrenebileceksiniz.

Okul sınavlarınızda eksiklikleri giderme, yoğun iş temposunda çalışanların kendilerine göre ayarlayabilecekleri eğitim saatleri, zaman sorunu olanlar için online eğitim, dil öğrenmedeki zorlukları aşabilmek için rehberlik hizmeti ve daha birçok avantajlar Aysun Uğuş kurslarında sizlere sunulmaktadır.

Gerek iş dünyası için, gerekse akademik kariyer ve genel kültür zenginliği açısından ingilizce bilmenin size sağladığı avantajlardan çok memnun kalacaksınız. Bursa İngilizce dil kursu arayışında olanların, bir numaralı adresi konumundayız. Sizlere sunduğumuz avantajları aysunugus.com.tr adresinde incelemenizi tavsiye ederiz.

Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Edinmek için İletişime Geçin

İhtiyacınız olan düzeyde eğitim alabilmek için Bursa yabancı dil kursu sizlerin ihtiyacını karşılayacaktır. Profesyonel yaklaşımı, çağdaş eğitim anlayışı, uygun fiyatları ve eğitimli kadrosu ile Aysun Uğuş eğitim merkezimizi tercih ederek kendinize yatırım yapabilirsiniz. Hakkımızda edindiğiniz bilgilerin derinleşmesi adına Daha ayrıntılı bilgi almak için 0 850 228 88 35 numaralı danışma hattımızı arayabileceğiniz gibi, sayfamızı da inceleyebilirsiniz.