e6568102 561f 494f 88f4 89fdb765718d
high school english

Aysun Uğuş High School English Kursu

Yabancı dil eğitiminde Aysun Uğuş Yabancı Dil Eğitim Merkezi sizleri geleceğe hazırlamakta ve hayalini kurduğunuz mükemmel ingilizceyi konuşmak için sizlere yardımcı olmaktadır. Bursa İngilizce kursu denildiğinde akıllara gelen tek high school engilish kursu Aysun Uğuş’tur. Bursa’nın en yaygın Bursa Ingilizce dil kursu olmamız ile birlikte alanında uzman ve profesyonel öğretmenlerimiz ile hizmet vermekte ve Bursa İngilizce dil kursunu sizlere sunmaktayız. Avrupa Dil Portfolyosu ile uyumlu bir şekilde çalışmalarını sürdüren high school engilish kursumuz siz değerli öğrencilerimize Avrupa standartlarında eğitim vermeyi amaçlamaktadır.

High School English ile Öğrenmeye Devam Edin

Vizyon olarak uluslararası standartlar çerçevesinde yabancı dil konuşabilen bireyler yetiştirmek olan kurumumuzun misyonu ise kişi ayrımı olmaksızın bütünsel eğitim anlayışı ile yabancı dil öğretmek ve verilen eğitimler ile ilgili başarı elde etmektir. Bursa İngilizce kursu mezuniyeti sadece gramer bilen öğrenciler değil aynı zamanda öğrendiklerini hayatlarının her döneminde kullanabilen bireyler yetiştirmeyi hedef alarak düzenlenir. Uyguladığımız yüksek kalite standartları ile adından oldukça söz ettiren Bursa İngilizce dil kursu aynı zaman da aysunugus.com.tr ile online olarak dersler vermektedir. Alanında uzman, anadili gibi İngilizce konuşan, diplomalı ve sertifika sahibi eğitmenler ile eğitim veren Bursa İngilizce kursu, şubesinde uzman, tecrübeli hem yabancı hem de Türk eğitim direktörleri bulundurur.

Kurumumuzda çalışan birçok eğitmen master yapmış olup bütün yabancı dil seviyelerine uygun eğitim verebilecek düzeydedirler. Kurumumuz yüksek kalite ve güvenilirlik ile siz değerli öğrencilere ücretsiz olarak ders kitapları ve ders dökümanlarını sunar. Ders dokümanlarına aysunugus.com.tr üzerinden de erişim sağlanabilir. Seviye tespit sınavınız yapıldıktan hemen sonra sizi seviyenize uygun bir sınıfa yerleştirilecek ve ders dokümanlarınızı almanız halinde en verimli çalışmaları almanızı sağlayacağız. High School English kursu uluslararası standartlara göre hizmet vermektedir ve İngilizceyi anadiliniz gibi öğrenmenizi sağlayacak çalışmalara önem vermektedir.

Online Dersler ile High School English Kursu

Online ortamda aysunugus.com.tr web sitesi ile kelime ve ders tekrarları yapabilir ya da bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. Inter-active metodunu kullanan kurumumuz öğrenme sürecini tetikleyen ve sürekli öğrenmeyi amaç haline getiren bu metot ile çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca diğer eğitim metotlarını da kullanan Aysun Uğuş Yabancı Dil Eğitim Merkezi öğrencilerinin daha hızlı İngilizce öğrenmesini amaçlamaktadır. Gerek konuşma sınıfları gerek dinleme sınıfları gerek aktive sınıfları gerekse öğrencilerin talepleri doğrultusunda oluşturulabilecek diğer eğitim sınıfları ile birlikte, olabilecek en kolay, en kısa ve en akılda kalıcı İngilizce dersleriyle öğrencilerin yanında olur. Fonetik dil bilgisine sahip eğitimciler ile yabancı dil öğrenmek artık sandığınızdan daha kolay. Eğitim öğretim felsefesi olarak Bernard’ın “Kendi dilini bilmeyen, yabancı dil öğrenemez.” sözünü hedef alan kurumumuz ilk önce anadilimiz olan Türkçe’nin anlamını ve önemini sizlerin kavramanızı sağlar daha sonra da dünya dillerini öğretmeyi amaç haline getirmiştir.