36f82d3c 1002 4e6d 9d4d e8cb0d54abf1
Kurumlara Özel İngilizce Kursu 2

KURUMLARA ÖZEL İNGİLİZCE

Kurumsal Firmalara Kendi Sektörleri için Gerekli İş İngilizcesi

Her sektörün kendine özgü iş alanları ve bölümlerini tanımlayan anlatmaya yarayan spesifik terminolojisi vardır. Aysun Uğuş önderliğinde geliştirilen ve tecrübeli sertifikalı öğretmenler tarafından uygulanan Kurumlara Özel İngilizce eğitimi sektörün terminolojisine uygun gerekli iş İngilizcesi eğitimi vermektedir. Bunun yanı sıra günlük kullanım ve konuşma pratikleri de yapılmaktadır. Ayrıntılı bilgiye aysunugus.com.tr adresi tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Dünyanın en iyi hizmet veya ürününü satıyor olun, bunu anlatamazsanız hiç bir kıymeti yoktur. Aysun Uğuş İngilizce kursu kendinizi ve yaptığınız işi en iyi ve incelikleriyle tanıtmanızı sağlamaktadır. İngilizce ile tüm dünya pazarına açılarak yurt içindeki kurumsal kimliğini ve markanızı daha prestijli bir konuma yükseltmek mümkündür. İngilizce konuşmak ve kurumsal işlerinizi ve kendinizi anlatmanın inceliklerini öğrenmek için Bursa yabancı dil kursu olarak  aysunugus.com.tr firmasından bilgi edinin.

Bursa Kurumsal İngilizce Eğitiminde Kaliteyi Tercih Edin, Markanız Yücelsin

Aysun Uğuş danışmanlığında bugüne dek her pozisyondan her yabancı dil seviyesinden yüzlerce kurumsal çalışana kurumların ihtiyaçları doğrultusunda eğitim verilmiştir. Bursa İngilizce kursu bireysel eğitimin yanı sıra Bursa’da bir ilki gerçekleştirerek kurumların ihtiyaçlarına özel modüller olarak üretilmiştir. Kurumsal markanın tanınırlık oranını arttırmak ve iş kapasitesini arttırmak için Bursa Kurumsal İngilizce Kursu programını inceleyin.

Kurumlara Özel İngilizce denilince akla ilk gelen isim aysunugus.com.tr ayrıntılı bilgi için iletişime geçin.