Top 5 Online Learning Skills That Online Instructors Should Have
Proficiency Sınavı Hazırlık Kursu 2

PROFICIENCY EXAM

Aysun Uğuş Proficiency Sınavı Kursu

Aysun Uğuş Yabancı Dil Eğitim Merkezi ile sunulan eğitimler farklılık göstermektedir. Kullanacağınız yere ya da gireceğiniz sınava göre ayrılan eğitimler sizleri direk olarak belli amaçlara yönlendirmek amacı ile ayrılmıştır. Bu eğitimler dil bilimindeki en son yaklaşımlar ile hazırlanmış eğitim setlerinden oluşur. Bursa yabancı dil kursunda daha ilk dersten sizlerin üniversite hazırlık sınıfı sınavı için hazırlanmanıza yardımcı olacak eğitimlere yer verilir. Proficieny sınavı sizlerin üniversite tercihlerinizden sonra hazırlık okuyup okumamanıza karar verecek olan bir sınavdır. Proficieny sınavına sizlerin hazırlanmasını sağlayan ve ders çalışma veriminizi arttırmak için aysunugus.com.tr ‘den online eğitimler verilmektedir. aysunugus.com.tr üzerinden sunulan online eğitimler sayesinde Bursa İngilizce kursu olarak dinleme, okuma, konuşma ve yazma becerileriniz gün geçtikçe daha da iyi bir hal almaya başlayacak ve Proficieny sınavı dahil diğer tüm sınavlarda başarıya ulaşmanıza büyük katkı sağlayacaktır. Kurumumuz sayesinde bu eğitimler sizlerden geri bildirimler alınarak tasarlanmıştır.

Proficiency Exam ile Üniversite Hazırlık Sınıfına Hazır Olun

Aysun Uğuş’ta uygulanan her bir eğitim setinin amacı yabancı dil öğrenmek isteyen kişilerin yabancı dile olan yatkınlığını geliştirmektir. Bursa yabancı dil kursumuz Avrupa Konseyi Ortak Dil Kriterleri tarafından verilen 6 seviye uygulamasını bünyesinde barındırmaktadır. Bursa İngilizce kursu öğrencinin isteğine göre hafta içi, hafta sonu, sabah ve akşam olarak ayarlanabilmektedir. Seçtiğiniz eğitim programına göre özel dersler için de görüşülebilmekte ve ayrıca aysunugus.com.tr üzerinden de kelime ve ders tekrarlarını gözden geçirebilirsiniz. Aysun Uğuş ile aldığınız eğitimin kalitesini yakın zamanda anlayabilirsiniz. Gireceğiniz tüm sınavlarda başarılı sonuçlar elde etmek ve İngilizcenizi geliştirmek için bizler ile görüşebilirsiniz. Eğitime başlamadan önce bursa İngilizce kursu tarafından seviye tespit sınavına alınırsınız ve aldığınız sonuca göre size en uygun sınıftan eğitim almaya başlayabilirsiniz.

Hazırlık Sınıfı Okumak ile Vakit Kaybetmeyin

Günümüzde yabancı dil öğrenmek çok büyük öneme sahip olmaya başlamıştır. Özellikle iş görüşmelerinde, CV hazırlama da büyük bir öneme sahip olan yabancı diller sahip olduğumuz iş yerlerinde de terfi almamızı ya da maaşımızın yükselmesini sağlayabilmektedir. Ayrıca hayallerimizin giriş kapısı olan üniversiteler için de ayrı bir öneme sahiptir. Üniversitelerin belirli bölümlerinde hazırlık sınıfları oluşturulmuştur. Bu hazırlık sınıflarının da kendi içerisinde bölümleri bulunmaktadır. Proficieny sınavında başarılı olmak isteyen öğrencilerimiz için ayrı bir eğitim setimiz bulunmaktadır. Ayrıca online dersler ile de pekiştirebileceğiniz eğitim programımızda mevcuttur. Hem iş dünyasında hem de günlük yaşantınızda sizlere seviye atlatacak eğitimlerimizden faydalanabilirsiniz. Bursa yabancı dil kursu ile aldığınız tüm eğitimlerde ücretsiz aktivitelerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Bursa İngilizce kursu siz değerli öğrencilere tespit sınavınızın yapılmasının hemen ardından ders kitapları ve dökümanlar da gönderecektir. Kurumumuza kayıt yaptıran tüm öğrencilerimize alanında uzman, anadili gibi İngilizce konuşan eğitmenlerimizden ders alma garantisi sunuyoruz.