speaking club
speaking club

SPEAKING CLUB

Aysun Uğuş Speaking Club

Aysun Uğuş speaking club, İngilizce’nin her türlü şekline karşı yeterlilik kazanmanız amacı ile sizleri bekleyen bir programdır. Programımızın amacı; İngilizce’yi konuşma becerinizi arttırmaktır. Özellikle konuşmak üzerine kurulu olan bu program ile kısa bir zamanda, etkili bir öğrenme sağlayabileceksiniz.

İngilizce’de speaking yani konuşma kısmı oldukça önemlidir. Çünkü yazı ya da okumaktan ziyade, tam olarak İngilizce’yi kavradığınızı konuşma kısmı ifade eder. Aysun Uğuş da bu kapsamda hizmet alabileceğiniz Bursu kurumsal İngilizce kursu aramalarınızın yanıtı olan bir kurumdur.

Aysun Uğuş Speaking Club’ta Neler Yapılır?

Speaking club kendinizi en iyi şekilde ifade etmeniz, hem sosyal hem de mesleki alanda İngilizce konuşmaya dair tüm yetinizi ortaya çıkarmanız üzerine kurulu olan bir programdır. Akıcı bir şekilde İngilizce konuşmak, yanlışsız ve tam cümleler kurmak, karşınıza çıkabilecek soru kalıplarını çok daha yakından tanımak için speaking club seçeneğimizi tercih edebilirsiniz.

Kurumumuz İngilizce’yi ilgilendiren her türlü detaya ilişkin hizmet vermektedir. Sizler özellikle akıcı bir şekilde bu dili konuşma isteği içerisinde iseniz speaking club oldukça işinize yarayacaktır.

Kişiye özel olarak hazırlamış olduğumuz programlar sayesinde; kendinizi yabancı birine oldukça rahat bir şekilde ifade edebileceksiniz. İngilizce’ye dair her türlü detaya Bursa kurumsal İngilizce kursu fırsatını ayağınıza getiren kurumumuz ile ulaşabilirsiniz.

Aysun Uğuş İngilizce kursunun speaking bölümü; konuşma pratiğini üst düzeylere çıkarabileceğiniz bir kısımdır. Bu kısımda aslında, öğrenmiş olduğunuz her şeyi, bir arada görebileceksiniz. Bu da sizin gelişmeniz ve İngilizce’de kat ettiğiniz yolu görmeniz için oldukça önemli bir unsurdur.

Aysun Uğuş Speaking Club’un Avantajları Nelerdir?

Bizler Bursa kurumsal İngilizce kursu imajına uygun olarak; profesyonel, etkili ve verimli bir eğitimin peşindeyiz. Kurumumuz; bu idealleri geliştirecek tüm etkinlikleri içerisinde bulundurmaktadır.

Speaking club faydalarından bahsetmek gerekir ise;

  • Dili nasıl kullanacağınızı öğrenirsiniz.
  • İngilizce’ye maruz kalacağınız için, Türkçe düşünmek yerine İngilizce düşünmek ayrıcalığına erişebilirsiniz.
  • Sadece İngilizce konuşulduğu için, cümle üretme konusunda kendi kendinize geliştiğinizi görebilirsiniz.
  • Pek çok farklı konuda bilgi sahibi olabilir ve farklı fikirleri İngilizce dilinde öğrenebilirsiniz. Bu hem dilinizin gelişimi için oldukça önemli bir katkıdır hem de genel kültür anlamında bir birikim yapmanızı sağlar.
  • Dildeki kelimelerin nasıl kullanıldığını, sözcüklerin telaffuzunu ve cümle içerisindeki sözcük yerleştirmelerini doğrudan duyabilirsiniz.
  • Akıcı bir şekilde konuşmanın en etkili yöntemi olan speaking kısmını, büyük ölçüde halledebilirsiniz.

Aysun Uğuş İngilizce Kursunda Speaking Club Dışında Neler Var?

Aysun Uğuş İngilizce kursu; sunduğu seçenekler ile pek çok farklı alandan İngilizce öğrenmenizi sağlamaktadır. Gramer öğrenme, kelime yapısını tanıma, dinleme, okuma ve konuşma gibi pek çok farklı seçeneği bir arada sunan bu kurs sayesinde, sizler de akıcı bir İngilizce’ye sahip olabilirsiniz.

Farklı dil sınavlarına çalışma noktasında da oldukça etkili olan Aysun Uğuş İngilizce kursu ile farklı ülkelere gidince bile asla zorlanmayacağınız bir telaffuza kavuşabilirsiniz. Sizler için en kaliteli, en etkili ve en fayda sağlayacak olan yöntemleri derlediğimiz kurslarımız ile her zaman en yükseği hedeflemenizi sağlıyoruz.

Konuşma, yazma, dinleme, okuma gibi farklı kulvarlar dahilinde hizmet veren kursumuz sayesinde, özel bir eğitimin kapılarını sizler için aralıyoruz.

Özellikle konuşma kısmında, oldukça işinize yarayacak olan telaffuz şekillerini, kalıp cümleleri ve çok daha fazlasını öğrenebilme fırsatına erişeceksiniz. İngilizce, artık korkulacak bir dil olmaktan çıkıp, çok daha anlaşılır bir dil olacaktır. Bunun sağlayıcısı olan kurumumuz sayesinde, pek çok farklı noktada İngilizce konusunda büyük bir deneyim yaşayabileceksiniz.