TOEIC
TOEIC

Aysun Uğuş Toeic Kursu

Gelişen ve değişen dünyada aldığımız eğitimlerde değişmekte. Günümüzde yapılan işler dünya çapında gerçekleşmeye başladı. Bunun içinde ilk önceliğimiz ortak dil olan İngilizce herkesin öğrenmek istediği dil haline geldi. Eğitim ve öğretim hayatında öğrencilerimizin ilk tercihi oldu. Aysun Uğuş yabancı dil eğitim merkezimiz sayesinde İngilizce öğrenmek artık çok kolay.

Sizlere kaliteli eğitimi uzman ekip arkadaşlarımızla ve alanında deneyimli kişilerle bütün seviyelere uygun eğitim sağlamaktayız. Bursa İngilizce kursumuzda üstelik eğitmenlerimizin birçoğu alanlarında masterlarını gerçekleştirmiştir. Eğitim alan tüm öğrencilerimiz yaşadıkları sorunlarda rehberlik hizmetimizle onların sorunlarını çözmekteyiz. Hedefimiz yabancı dili Aysun Uğuş eğitim kurumu olarak en iyi şekilde öğretmek ve hiçbir seviye ayrımı yapmadan herkese kaliteli eğitim sağlamak.

Dünyada aynı zamanda ülkemizde iş alımlarında, danışmanlık hizmetlerinde, dil okullarında, insan kaynaklarında İngilizce istenen her alanda seviye tespitinde bulunmak isterler. Bunun amacı İngilizcenin yeterli olup olmadığını ölçmektir. Bu yüzden daha kolay tespit sağlamak için Toeıc sınavından seviye ölçmek isteyenler faydalanmaktadır.

Aysun Uğuş yabancı dil eğitim merkezi olarak işinde profesyonel olan eğitim arkadaşlarımızla Toeıc sınavına girmek isteyen kişiler Bursa yabancı dil kursumuz sayesinde sınavda başarıya ulaşacaktır.

Toeıc kursu sayesinde iş başvuru yapacağınız alanlarda veya İngilizceye ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda bu kursu almış kişiler her zaman önde olacaktır. Çünkü aldıkları eğitim sayesinde İngilizce seviyeleri yükselecektir.  Toeıc sınavında sorular günlük iş ortamlarında konuşulan konulardan ve yazma örneklerinden kaynak sağlanarak hazırlanmaktadır.  Bu yüzden Toeıc sınavı sayesinde kişilerin  İngilizce seviyelerini anlama açısından ve bu dile hakimiyetlerinin ne kadar olduğunu ölçme açısından önemi büyüktür. Toeıc kursumuzda sizlere,  profesyonel olan İngilizce eğitmenlerimiz sayesinde verilen eğitimle  sınavda başarı sağlamak için emin adımlarla ilerleyeceksiniz.

TOEIC Neler Sağlamaktadır

  • Aldığınız eğitim sayesinde girdiğiniz sınavda elde ettiğiniz başarıyla İngilizce seviyenizin ölçülmesinde güvenirlilik ön planda olacaktır.
  • Kazanılan sınavla kişilerin değerlendirilmesi daha kolay olup objektiflik sağlanacaktır.
  • Ülkemizin dışında dünya çapında da tercih edilen bu sınav sayesinde İngilizce  seviye tespit edilir kişilerin hangi seviyede olduğu anlaşılır.
  • Toeıc kursu aldığınızda ve sınavı başarıyla tamamladığınızda bu sınav uluslararası alanda da geçerli olacaktır. Aynı zamanda sınavın 2 yıl geçerliliği devam etmektedir.
  • Sınavın ve sonucunun bu kadar önemli olması çok iyi bir şekilde titizlikle hazırlanıp istatiksel  analizler yapılarak hazırlanıp büyük bir kadroyla oluşturulmaktadır bu yüzden önemi büyük olup sizlere katkısı da çok olacaktır.
  • Sınav soruları gerçeklik taşımaktadır bu da sorular günlük yaşamdan alınan kaynaklar sayesinde oluştuğundandır.
  • Sınav sürekli yenilenmektedir.
  • Bursa İngilizce kursumuzla Toeıc hazırlık kursunda sizlere verilen eğitim sayesinde İngilizce seviyeniz tespit edilecek ve sizlere başvuru yapacağınız  işlerde belirlenen seviyeniz öncelik sağlayacaktır ve verdiğiniz bilgilerde sizleri öne taşıyacaktır.

Bizler sizlere yabancı dil eğitimi verirken öncelik olarak kendi dilimizi tanıtıp daha iyi bir şekilde okuduğunuzu anlamanızda ve soruları kolayca çözmenizde yardımcı olacağız. Alanında iyi olan ekip arkadaşlarımız sizleri beklemekte. Aysun Uğuş yabancı dil eğitim merkezi olarak sizler için buradayız. aysunugus.com.tr adresinden de bilgi sahibi olabilir eğitimlerimizi araştırabilirsiniz.