Sosyal Sorumluluk
Lösev

Aysun Uğuş Yabancı Dil Merkezi Sosyal Sorumluluklarımız

Aysun Uğuş Bursa İngilizce Kursu Sosyal Sorumluluklara önem veriyoruz. Bursa Yabancı Dil Kursu denildiğinde akla gelen ilk isim Aysun Uğuş Yabancı Dil Merkezi, kendi alanlarında uzman eğitim kadrosu ile her seviyeye göre eğitim verilmektedir. Her ihtiyaca yönelik eğitim verilen kurumumuzda öğretmenlerimizin her biri, pedogojik formasyona sahiptirler. Eğitmen kadromuz ve diğer merak ettiğiniz tüm bilgileri aysunugus.com.tr web sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Sitemizde merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Sadece kurumumuz ile ilgili değil aynı zamanda günlük yabancı dil ile ilgili bilgilerin yer aldığı konuları da sitemizde bulabilirsiniz.

Eğitim kadromuz, alanında uzman kişilerden oluşmakta ve günümüze ayak uydurmaktadır. Her gelen öğrencimizin ihtiyacı tespit edilerek, eksik veya geliştirmek istediği alana yönelik çalışma yapılmaktadır.  Sitemizde aynı zamanda kendimize görev edindiğimiz sosyal sorumluluklarımız hakkında da bilgi alabilirsiniz. Çeşitli dernek ve kuruluşlarla yaptığımız ortak çalışma sonucunda, gelen öğrencilerimize, ücretsiz kurs başta olmak üzere çeşitli ayrıcalıklar verilmektedir. Sadece paranın değil, eğitimin önemli olduğu merkezimizde, yapılan anlaşmalar ile daha fazla öğrenciye ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Aysun Uğuş Yabancı Dil Kursu ve Lösev İş Birliği

Uzman kadrosu, her türlü ihtiyaca cevap veren Aysun Uğuş Yabancı Dil Merkezi, sosyal sorumluluklarımız çerçevesinde, çeşitli kurum ve kuruluşlarla anlaşarak, öğrencilere dil öğrenmenin yolunu açmıştır. Lösev (Lösemili Çocuklar Vakfı) ile yapılan anlaşma kapsamında, kursumuza gelen öğrencilere ücretsiz eğitim imkanı sunulmuştur. Böylelikle, tedavisi biten veya devam eden çocukların, hayata yeniden sarılmaları ve tedavi sonrasında geleceklerinin daha iyi olması amaçlanmıştır.

Bursa yabancı dil kursu sıralamalarında önde gelen merkezimiz, sadece maddi kar amacı için değil, çocuklarımızın geleceğini teminat altına almak için çabalamaktadır. Bu nedenle yapılan anlaşmalara her gün bir yenisi eklenecek ve daha çok öğrencimiz bu imkanlardan faydalanacaktır. Ücretsiz eğitim gören öğrencilerimiz, kursumuzun her türlü imkanından faydalanabilmektedirler. Tedavi sonrasında, normal hayata daha çabuk adapte olmaları amaçlanan öğrencilerimiz, kursumuzda sadece yabancı dil öğrenmekle kalmıyor, yeniden hayata tutunmaktadırlar.

Aysun Uğuş Yabancı Dil Kursu ve Hetader İş Birliği

Lösev ile yapılan iş birliğinin dışında Hetader (Hemofili ve Talasemi Derneği) ile yapılan anlaşma sonucunda, bu derneğe kayıtlı öğrencilerimiz ücretsiz kurs almaktadırlar. Merkezimiz, uzman kadrosu ve deneyimli ekibiyle sosyal sorumluluklarımız kapsamında, eğitim vermeye devam etmektedir. Bursa yabancı dil kursu denildiğinde akla ilk gelen kurumumuz, maddi gelirin yanında, topluma olan sorumlukları kapsamında hareket etmeye devam etmektedir. Aysun Uğuş Yabancı Dil Kursu ailesi olarak daima en iyiye ulaşmak için çabalamaktayız. Alanında en iyi eğitim kadrosu ile günümüz ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermektedir. Son teknoloji sınıflarımız ile eğitim hayatına devam etmektedir. Bu kapsamda kendisini sürekli yenileyen merkezimiz, sadece ücretli öğrencilere değil, aynı zamanda yapılan anlaşmalar sonucunda kursumuza gelen her öğrenciye kapılarını açmış ve tüm imkanlarından faydalanmalarını sağlamıştır. Sosyal sorumluluk projelerimizi incelemek isteyenler aysunogus.com.tr adresimizi ziyaret edebilirler.