Aysun Uğuş YDS Kursu

yds
yds

Aysun Uğuş, Bursa’da hizmet veren bir yabancı dil eğitim kursudur. Kurumda eğitim vermekte olan bütün eğitmenler üniversitelerin ilgili İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun olmuş, konusunda uzman ve oldukça deneyimli öğretmenlerdir. Eğitmenlerin hepsi RSA, CELTA, DELTA, TESOL VE TRINITY eğitim sertifikalarına ve formasyona sahip kişilerdir. Eğitmenler, pedagojik sertifikalara da sahip olup, eğitim sırasında öğrencilere aynı zamanda rehberlik konusunda da yardımcı olmaktadır. Master eğitimleri de olan öğretmen kadrosu, İngilizce eğitim konusunda en kaliteli eğitimi vermektedir. “Kendi dilini bilmeyen, yabancı dil öğrenemez” ilkesinden yola çıkarak felsefesini oluşturan Aysun Uğuş YDS Kursu, öncelikle Türkçe konusunda öğrencilerini eğitip, dilimizin bütün inceliklerini aktararak, İngilizce eğitiminin temelini oluşturmaktadır. Oluşturduğu Türkçe temelinin üzerine inşa edilen İngilizce eğitimi, bu sayede daha kaliteli ve kalıcı olmaktadır. Bursa ingilizce Kursu‘nun öncelikli amacı, İngilizceyi uluslararası seviyede konuşabilen bireyler yetiştirmektir.

Aysun Uğuş Online İngilizce Eğitimi

Kurumun Bursa’da bulunan ana merkezinden eğitim alınabileceği gibi, online İngilizce eğitimi almanız da mümkün. En az birebir almış olduğunuz eğitim kadar kaliteli ve etkili olan online İngilizce eğitimi, yine uzman ve deneyimli eğitmen kadrosu tarafından verilmektedir. Kurum, YDS Kursu alanında sektörde oldukça büyük bir yere sahiptir. Kaliteli eğitimi, uzman ve deneyimli eğitmen kadrosu, vizyon ve misyonu ile, sektördeki diğer rakiplerini geride bırakmayı başarmış durumda olan Aysun Uğuş YDS Kursu, oldukça geniş bir portföye sahiptir. Sadece Bursa’dan değil, online İngilizce eğitimi hizmeti sayesinde Türkiye’nin her yerinden öğrencileri bulunmaktadır. Kurum vizyon ve misyonunu; uluslararası standartlarda yabancı dil konuşabilen bireyler yetiştirmek ve kişi ayırt etmeksizin bütün öğrencilere aynı seviye ve yaklaşımla eğitim vermek üzerine oluşturmuştur. Kurum olarak eğitimdeki hassasiyetini sosyal sorumluluk alanında da gösteren Aysun Uğuş YDS Kursu, LÖSEV ve HETADER mensubu çocuklara ücretsiz yabancı dil eğitimi vermektedir. Bu hizmetiyle hem basında hem de sosyal medya mecralarında adından çokça bahsettiriyor.

Yabancı Dil İçin Doğru Adres

Kurumda oldukça kaliteli bir hizmet veren YDS Kursu, online İngilizce eğitimi ile de geniş bir müşteri kitlesine sahiptir. Çalışan, yoğun bir hayat temposu içinde olan kişiler tarafından fazlaca tercih edilen online İngilizce eğitimi, en az kurumda birebir alınan eğitim kadar kaliteli bir sonuç vermektedir. Ekstra bir zaman harcamadan, çalışma temposu içerisinde, oturduğunuz yerden online İngilizce eğitimi alarak, hem akıcı ve uluslararası seviyede yabancı dile sahip olup, aynı zamanda vakit kazanma fırsatını elde edebilirsiniz. Bu gibi konularda oldukça mantıklı ve kaliteli bir eğitim veren Aysun Uğuş YDS Kursu, Bursa Nilüfer’de hizmet vermektedir. Ama eğer başka bir şehirde iseniz ya da aynı şehirde olmanıza rağmen eğitim kurumuna gidecek vaktiniz yoksa, aysunugus.com.tr sayesinde uluslararası seviyede akıcı ve kalıcı bir yabancı dile sahip olmanız mümkün.